משחקי חניה הינם אחד הג'אנרים האהובים ב-משחקי מכוניות, תחום זה של משחקים התפתח מאוד בעידן של משחקי רשת ופלאש, ומהר מאוד תפס אהדה רבה ברשת, בזכות הקלות שאפשר לייצר בהם את המשחק, וגם קל מאוד לשחקן להבין ולהתחיל את המשחק שדורש רק היכרות קטנה עם החצים במקלדת.

במחשקים אלה נדרש הרבה עצבים והרבה דיוק עם ריכוז גבוהה, לכן צריך להיות רגועים קצת לפני שמתחילים לשחק, יש להזהר מכאבים באצבעות וזה יכול להיגרם אם משחקים הרבה זמן רצוף, לכן ההמלצה לא להגזים בזמן, למרות שיש משחקים יותר קלם ויש יותר קשים, אם אתם אוהבים אתגרים אז בחרו את היותר קשים.

ב-משחקים אלה מדמים  מאוד את התנהגות של רכב, המשחקים בדרך כלל שומרים על החוקים של הפיזיקה של ההזת ההגה והתנהגות האוטו, משחקים אלה מאוד מומלצים עבור אנשים שרוצים לשפר את היכולת שלהם הפעלת המקשים בעיקר מקשי החצים, בדרך כלל משתמשים מתחילים .

מעניין לדעת שקהל השחקנים של המשחקים האלה לא רק ילדים יש גם הרבה מבוגרים המתחברים של סוג זה של משחקים, וזה מסביר עד כמה המשחקים האלה אהובים ברשת.

קיים כיום מאגר גדול רשת האינטרנט המכיל בתוכו תת תחומים כמו משחקי חנית, משאיות , אוניות ויש משחקים שמשלבים בהם גם סגנון של לימוד נהיגה, וגם מהיגה וביצוע משימה ואחר כך מגיעים לנקודת החנייה.

סדרת משחקי חניה המפורסמים ביותר הינם The Parking Lot המכיל שלושה גרסאות, ו Parking Perfection המכיל 5 משחקים, ו – Driving School שמלמד נהגיה בסגנון משחקי חניה,  אנו ממלצים לקחת את הסדרות היותר מאוחרות כי הם יותר מושקעות ויותר איכתיות.

שחקן חמוד וחדש בתחום הינו משחקי חניה של אוניות, שאנו מניחים שיתפסו גם אהדה רבה מאוד בגלל שיש להם עוד מספר דברים שחסרים במכוניות וזה המים שיגרום לתזוזה של האונייה בצורה שונה לגמרי מאוטו, וזה יקשה עוד קצת את המשימה של להחנות.

מודעות פרסומת